fbpx

Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS VESELĪBAI

//TERAPIJAS ĀDAS VESELĪBAI

Terapijas ādas veselībai

Dažādu terapiju kombinācija lieliski risina konkrētas ādas problēmas. Ja vaicāsiet kādu tehniku izmantoju katrai procedūrai, es nevarēšu atbildēt uz šo jautājumu. Es tās izvēlos atbilstoši Jūsu ādas vajadzībām un procedūras laikā apvienoju dažādas metodes. Pateicoties tam, tiek sasniegts pārsteidzošs rezultāts – veselīga un mirdzoša āda.

 

CHEMICAL PEELS THERAPY

Efektīvi risina tādas problēmas kā – smalkās grumbas, fotonovecošanās, jauniešu ādas problēmas, rētas no izsitumiem un pigmentācijas traucējumi. Šī terapija dod acīmredzamus rezultātus jau pēc pirmās terapijas. Rūpīgi tiek piemeklēta skābju un aktīvo vielu kombinācija balstoties uz jūsu ādas īpatnībām.  Mēs izmantojam labākās pasaules tehnikas un pīlingus, kurus izstrādājuši mūsu partneri. Mājas kopšanas procedūras, kā papildinājums klīniskai kopšanai, palīdz nostiprināt sasniegtos rezultātus. 

 

INTENSE PULSED LIGHT THERAPY (IPL)

Uzlabo ādas krāsu un tekstūru bez ķirurģiskas iejaukšanās,šī tehnoloģija viegli un efektīvi risina sīko grumbu, ādas nelīdzenumu, apsārtuma, asinsvadu bojājumu, bojātu kapilāru un pigmentācijas problēmas. Jūsu seja ar vienmērīgu ādas toni izskatās jaunāka un svaigāka, bet pulsējošās gaismas impulsi vienlaikus ārstē dažādus nepatīkamus ādas stāvokļus.


INJECTION THERAPY

Risina tādas sarežģītas problēmas kā – ādas tonusa zudums, grumbas un ādas apjoma samazināšanās. Injekciju terapija palīdz saglabāt ādu jaunu un veselīgu, nemainot tās dabisko izskatu. Dažādu metožu un preparātu kombinācija ļauj sasniegt vēlamo rezultātu. Pēc detalizētas ādas analīzes mūsu speciālists nozīmē jums efektīvākās terapijas metodes. Rezultāti tiek apspriesti iepriekš un tiek stingri kontrolēti. Mēs rūpīgi sekojam jūsu rehabilitācijas procesam un sasniedzam vēlamo rezultātu. Mūsu pasaules līmeņa partneri injekciju jomā sniedz mums papildu drošību un panākumus.

You don't have permission to register