fbpx

Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

//TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

Terapijas ādas kopšanai 

Šīs procedūras nodrošina ātru rezultātu, ko Jūs iegūstat uzreiz pēc kopšanas. Gluda, ar vienmērīgu toni un mitrināta āda, staro un izskatās 100% veselīga, un dabiska. Procedūras sevī ietver visu nepieciešamo ādas pamatvajadzībām, lai Jūs izskatītos labi. Papildus pārsteidzošajam rezultātam, procedūras laikā Jūs varēsiet atpūsties un izbaudīt, patiesi, relaksējošus mirkļus.

 

INSTANT FRESH AND GLOW FACIAL

Pastāvīga stresa apstākļos mūsu ādai ir nepieciešama papildus aprūpe, kas palīdzēs atjaunos tās mirdzumu, mitruma līmeni un sniegs svaigumu. Tas tiek panākts ar ādas attīrīšanu, kuras laikā to atbrīvo no atmirušajām šūnām un atjauno tās dabisko izskatu. Āda kļūst gluda un elastīga. Iegūtais efekts tiek fiksēts un papildināts ar aktīvo vielu palīdzību, kas tiek ievadītas ādā, izmantojot ultraskaņu. Mitrināšana pēdējā procedūras posmā, padara ādu maigu un starojošu

CLARIFYING AND DETOX FACIAL

Maiga attīrīšana, dziļi iekļūstot porās, palīdz noņemt atmirušās šūnas un atbrīvo no taukainā spīduma. Spēcīgs antioksidanta efekts atveseļo un atjauno sejas ādu, piešķirot tai mirdzumu un svaigumu. Turklāt šī procedūra ir paredzēta tādu ādas problēmu risināšanai kā melnie punkti, pūtītes, palielinātas poras un ilgstoša piesārņojuma sekas. Jūsu āda burtiski staros.

 

ANTI AGING FACIAL

Plāna un sausa novecojusi āda zaudē kolagēnu un elastīnu, tādejādi āda vairs nespēj pilnvērtīgi atjaunoties,āda kļūst blāvāka un parādās mīmiskās grumbas. Kolagēna masku, serumu un ķīmisko pīlingu kombinācija atjauno un baro ādu, nodrošinot tai mitrināšanu un antioksidantu aizsardzību. Jūsu āda tiek atjaunota un iegūst veselīgu un koptu izskatu.

 

BRIGHTENING FACIAL

Balinoša procedūra, kas ir izveidota ādas attīrīšanai, mitrināšanai un atjaunošanai, tā sniedz pārsteidzošus rezultātus. Maiga ādas nolobīšana palīdz izlīdzināt ādas toni, padara ādu svaigu un mirdzošu. Papildus mitrināšanai un balināšanai, aktīvās vielas stimulē kolagēna ražošanu un antioksidantu aizsardzību ādai.

 

READY FOR THE EVENT

Maiga ādas attīrīšana un mitrināšana, kas nodrošina ātru rezultātu – tas ir tas, kas jums nepieciešams pirms svarīga notikuma. Maiga, bet efektīva ādas attīrīšana padara to mirdzošu un veselīgu. Procedūras laikā tiek panākts liftinga efekts, uzlabo ādas tonusu un elastību, un jūsu ādas tipam izvēlētie mitrinošie serumi fiksē procedūras laikā iegūto rezultātu.

 

WINTER FACIAL

Sausais ziemas gaiss negatīvi ietekmē ādas lipīdu slāni, kas tai nodrošina mitrināšanu un aizsardzību. Āda zaudē savu veselīgo krāsu un kļūst blāva. Turklāt viņa pārstāj saņemt nepieciešamo barības vielu daudzumu un nepieciešamās uzturvielas, un tā zaudē savas aizsardzības spējas. Dziļa hidratācija, piesātinājums ar skābekli un bojātās virskārtas atjaunošana – neticami rezultāti pēc mūsu procedūras. Vitamīni un minerālvielas piesātina ādu un turpina darboties arī pēc procedūras.

 

HYDRATING FACIAL (50min)

Relaksējoša ekspress procedūra kas sevī ietver maigu ādas attīrīšanu un intensīvu mitrināšanu. Piešķir ādai svaigumu un starojumu.

 

PURIFYING FACIAL (50min)

Ekspress procedūra problemātiskai ādai.  Ar pīlinga palīdzību attīra poras un noņem atmirušās šūnas. Krioterapija – nomierina iekaisuma procesu un uzlabo ādas imunitāti.

 

SUMMER FACIAL (50min)

Ekspress procedūra, lai atsvaidzinātu ādu un piešķirtu tai starojumu. Ideāli piemērota nogurušai un pelēcīgai ādai.