fbpx

Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

//TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

Terapijas ādas kopšanai 

Šīs procedūras nodrošina ātru rezultātu, ko jūs iegūstat tūlīt pēc aiziešanas. Vienmērīga mitrināta ādas tekstūra staro un izskatās 100% veselīga un dabiska. Procedūras ietver nepieciešamo ādas pamatvajadzībām, bez kurām tā nevar izskatīties labi. Papildus pārsteidzošajam rezultātam, procedūras laikā jūs atpūšaties un izbaudāt mīkstus, relaksējošus mirkļus.

 

INSTANT FRESH AND GLOW FACIAL

Pastāvīga stresa apstākļos mūsu ādai ir ārkārtīgi nepieciešama papildu aprūpe, kas atjaunos tās mirdzumu, mitrināšanu un svaigumu. Tas tiek panākts ar tīrīšanu, kas atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un atjauno tās dabisko izskatu. Āda kļūst gluda un elastīga. Iegūtais efekts tiek fiksēts ar aktīvo vielu palīdzību, kas tiek ievadītas ādā, izmantojot ultraskaņu. Mitrināšana pēdējā posmā padara ādu maigu un mirdzošu.

 

CLARIFYING AND DETOX FACIAL

Maiga lobīšanās, dziļi iekļūstot porās, palīdz noņemt atmirušās šūnas un atbrīvo no taukainā spīduma. Spēcīgs antioksidanta efekts atveseļo un atjauno sejas ādu, piešķirot tai mirdzumu un svaigumu. Turklāt šī procedūra ir paredzēta tādu ādas problēmu risināšanai kā melni punktiņi, pūtītes, palielinātas poras un ilgstoša piesārņojuma sekas. Jūsu āda burtiski spīd no iekšpuses.

 

ANTI AGING FACIAL

Plāna un sausa novecojusi āda zaudē kolagēnu un elastīnu, kas palīdz tai ātri atjaunoties. Āda kļūst blāvāka un tajā notiek izmaiņas pateicoties mūsu sejas mīmikai. Kolagēna masku, antioksidantu serumu un ķīmisko pīlingu kombinācija atjauno un baro ādu, nodrošinot tai mitrināšanu un tīrību. Jūsu āda tiek atjaunota un iegūst veselīgu un koptu izskatu.

 

BRIGHTENING FACIAL

Balinoša procedūra, kas izveidota ādas attīrīšanai, mitrināšanai un atjaunošanai, tā sniedz pārsteidzošus rezultātus. Atjaunotas šūnas, paaugstināts tonuss, tīrības un svaiguma sajūta. Maiga lobīšanās novērš piesārņojumu un padara ādu svaigu un mirdzošu. Papildus mitrināšanai un balināšanai aktīvās vielas stimulē kolagēna ražošanu, un antioksidanti uzlabo ādas dabisko aizsardzību.

 

READY FOR THE EVENT

Maiga ādas attīrīšana un mirdzums, kas nodrošina ātru rezultātu – tas ir tas, kas jums nepieciešams pirms svarīga notikuma. Mīksta, bet efektīva netīrumu  noņemšana atjauno ādu un padara to mirdzošu un veselīgu. Liftinga efekts piešķir ādai tonusu un elastību, un jūsu ādas tipam izvēlētie mitrinošie serumi fiksē procedūras laikā iegūto rezultātu.

 

WINTER FACIAL

Sausais ziemas gaiss negatīvi ietekmē ādas lipīdu slāni, kas tai nodrošina mitrināšanu un aizsardzību. Āda zaudē savu veselīgo krāsu un kļūst blāva. Turklāt viņa pārstāj saņemt nepieciešamo barības vielu daudzumu un nepieciešamās uzturvielas, un tā zaudē aizsardzību. Dziļa hidratācija, piesātinājums ar skābekli un bojātās virskārtas atjaunošana – neticami rezultāti pēc mūsu procedūras. Vitamīni un minerālvielas piesātina ādu un turpina darboties arī pēc procedūras.