Pirkums

  • -

TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

//TERAPIJAS ĀDAS KOPŠANAI

Terapijas ādas kopšanai 

Šīs procedūras nodrošina ātru rezultātu, ko Jūs iegūstat uzreiz pēc kopšanas. Gluda, ar vienmērīgu toni un mitrināta āda, staro un izskatās 100% veselīga, un dabiska. Procedūras sevī ietver visu nepieciešamo ādas pamatvajadzībām, lai Jūs izskatītos labi. Papildus pārsteidzošajam rezultātam, procedūras laikā Jūs varēsiet atpūsties un izbaudīt, patiesi, relaksējošus mirkļus.

 

LUXURY  GLOW FACIAL

Pastāvīga stresa apstākļos mūsu ādai ir nepieciešama papildus aprūpe, kas palīdzēs atjaunos tās mirdzumu, mitruma līmeni un sniegs svaigumu. Tas tiek panākts ar ādas attīrīšanu, kuras laikā to atbrīvo no atmirušajām šūnām un atjauno tās dabisko izskatu. Āda kļūst gluda un elastīga. Iegūtais efekts tiek fiksēts un papildināts ar aktīvo vielu palīdzību, kas tiek ievadītas ādā, izmantojot ultraskaņu. Mitrināšana pēdējā procedūras posmā, padara ādu maigu un starojošu

 

CLARIFYING AND DETOX FACIAL

Maiga attīrīšana, dziļi iekļūstot porās, palīdz noņemt atmirušās šūnas un atbrīvo no taukainā spīduma. Spēcīgs antioksidanta efekts atveseļo un atjauno sejas ādu, piešķirot tai mirdzumu un svaigumu. Turklāt šī procedūra ir paredzēta tādu ādas problēmu risināšanai kā melnie punkti, pūtītes, palielinātas poras un ilgstoša piesārņojuma sekas. Jūsu āda burtiski staros.

 

ANTI AGING FACIAL

Plāna un sausa novecojusi āda zaudē kolagēnu un elastīnu, tādejādi āda vairs nespēj pilnvērtīgi atjaunoties,āda kļūst blāvāka un parādās mīmiskās grumbas. Kolagēna masku, serumu un ķīmisko pīlingu kombinācija atjauno un baro ādu, nodrošinot tai mitrināšanu un antioksidantu aizsardzību. Jūsu āda tiek atjaunota un iegūst veselīgu un koptu izskatu.

 

READY FOR THE EVENT

Maiga ādas attīrīšana un mitrināšana, kas nodrošina ātru rezultātu – tas ir tas, kas jums nepieciešams pirms svarīga notikuma. Maiga, bet efektīva ādas attīrīšana padara to mirdzošu un veselīgu. Procedūras laikā tiek panākts liftinga efekts, uzlabo ādas tonusu un elastību, un jūsu ādas tipam izvēlētie mitrinošie serumi fiksē procedūras laikā iegūto rezultātu.

You don't have permission to register
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA
ЗАБРОНИРОВАТЬ ВИЗИТ
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
ЗАБРОНИРОВАТЬ
BOOK NOW
We will contact you soon!
BOOK
VIZĪTES REZERVĀCIJA
Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!
REZERVĀCIJA